Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Ветерани-податківці відвідали Шато

29.06.2021 -

Нещодавно в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим провів зустріч з членкинею Громадської ради при відомстві та головою місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» Херсонської області Анною Чепок та її заступником Миколою Безганом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання залучення ветеранського руху до просвітницької роботи та організації їх дозвілля.

І ось напередодні професійного свята – Дня податківця України, яке відзначається щороку 2 липня, ветерани-податківці завітали на екскурсію до «Виноробне господарство князя П.М. Трубецького». Тут вони дізналися, як виробляється вино, в чому полягають секрети французької технології, отримали знання з культури споживання вина.

Відвідини почалися на території Шато, де екскурсовод Ольга повідала дивовижну історію його заснування. Потім екскурсанти побували в підвалах, де витримується вино у французьких дубових баріках, побачили енотеку (музей вина) з аутентичними винами часів князя Трубецького та сучасною колекцією вин з 1957 року.

Також відвідувачі ознайомилися з характеристикою кожної марки вина та тонкощами еногастрономії (це вдале поєднання вин зі стравами, а саме, як вибрати вино до конкретного блюда).

Відповідно до ст. 23 Конституції України rожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості.

Екскурсія всім дуже сподобалась, старше покоління податківців вдячне організаторам за чудово проведене дозвілля.

 

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».