Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Практикум з питань формування об’єднання податкової звітності

21.04.2021 -

Сьогодні за ініціативи Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній та м. Севастополі Станіслав Худар разом з провідним фахівцем управління податкового адміністрування фізичних осіб Олексієм Юсовим провели онлайн – практикум на платформі ZOOM з питань останніх нововведень у податковій звітності.

Податківці звернули увагу присутніх, що враховуючи зміни, ЄСВ переходить до складу звітності з ПДФО та військового збору. Дане рішення сприяє зменшенню навантаження на бухгалтерські служби та зменшенню кількості звітів. Звітувати за новою формою слід буде щокварталу, за основним місцем обліку, з розбивкою по місяцях, починаючи з першого кварталу
2021 року, тобто не пізніше 11 травня.

Об’єднана звітність має назву Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску. Його форма та порядок заповнення затверджені наказом Мінфіну від 13.01.2015  року № 4 (у редакції наказу від 15.12.2020 р. № 773).

Зустріч була продуктивна, кожний із 70 учасників мав доступ до мікрофонів та змогу задати запитання спікерам.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».