Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Колишні та нинішні податківці Херсонщини співпрацюють задля наповнення бюджету

08.04.2021 -

Днями в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим провів робочу зустріч з головою місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» Херсонської області Анною Чепок та її заступником Миколою Безганом.

Під час зустрічі сторони обговорили формат співпраці щодо обміну професійним досвідом податкової роботи, взаємодопомоги між діючими податківцями й ветеранами, а також залучення ветеранського руху до просвітницької роботи.

За словами Ігоря Клима, досвід, відданість податковій справі та напрацювання попередніх поколінь є фундаментом сучасного реформування служби. Активна громадянська позиція, небайдуже ставлення до процесу бюджетотворення сприяють розбудові сучасної податкової служби.

За результатами зустрічі було вирішено продовжити традицію участі ветеранів – податківців у проведенні кампанії декларування доходів громадян та просвітницькій роботі з молоддю.

Підпишіться на Державну податкову службу України у Facebook! Тільки тут найактуальніші податкові новини!