Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Майстер-клас від податківців для студентів ХНТУ

02.04.2021 -

Сьогодні в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим провів податковий майстер – клас для студентів кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету. У заході брав участь завідувач зазначеної кафедри Іван Лопушинський.

Під час зустрічі Ігор Клим розповів про перебіг «Кампанії декларування доходів – 2021», порядок заповнення декларацій про майновий стан і доходи та отримання податкової знижки, перелік дозволених витрат для повернення частини сплачених платником податків коштів за певні види послуг, особливості оподаткування певних видів доходів, зокрема від надання житла в найм, репетиторських послуг, отримання спадщини, подарунків тощо.

Не менш цікавою була інформація про функціонування електронних сервісів ДПС. Присутні дізналися, що в розділі електронного кабінету «ЕК для громадян», працює сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів.

Окрім цього, в. о. начальника відомства зупинився на перевагах державної служби. Зазначив, що наразі відновлено проведення конкурсів на вакантні посади державної служби, які були припинені у зв'язку з епідемію коронавірусу ще в квітні минулого року. Інформацію про вакантні посади та проведення конкурсних відборів можна знайти на субсайті й офіційній сторінці обласного відомства у мережі Facebook, а також на порталі вакансій Національного агенства України з питань державної служби за посиланням: https://career.gov.ua/.

Обговорили присутні на заході й актуальні питання роботи органів податкової служби. Ігор Клим розповів про кардинальні перетворення, які відбуваються в службі, впровадження в роботу нових механізмів і процесів та поділився особистим професійним досвідом роботи.

Загалом зустріч відбулася в діловій, конструктивній атмосфері. Присутні обмінювалися думками та пропозиціями, отримали багато корисної й цікавої інформації, яка допоможе їм у подальшій трудовій діяльності.

Спілкуйся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».