Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Як залучити інвестиції до Херсонщини?

22.04.2021 -

Сьогодні Херсонською обласною державною адміністрацією за участі Херсонської регіональної ради інвесторів, в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима та провідних експертів проведено онлайн засідання з питань захисту бізнесу.

Учасники засідання, відповідно до порядку денного, обговорювали найбільш актуальні питання, вирішення яких сприятиме розвитку регіону.

Ігор Клим зазначив, що попри кризові реалії сьогодення за І квартал 2021 року до зведеного бюджету надійшло 2,3 млрд гривень, з яких 1,1 млрд гривень – до державного, а 1,2 млрд гривень до місцевих бюджетів.

Основними бюджетоутворюючими податками для бюджетів громад залишаються податок на доходи фізичних осіб та земельний податок. Завдяки цим платежам, громади мають можливість спрямовувати кошти на першочергові потреби.

Херсонщина багата, як курортно - туристичними локаціями, так і своїми земельними угіддями, а стабільний розвиток, інноваційна діяльність підприємств та високий рівень інфраструктури громад може зацікавити потенційного інвестора.

Варто зазначити, що спілкування у такому форматі дозволяє оперативно вирішувати питання, які збільшують інвестиційну привабливість Херсонщини та сприяють розвиткові регіону. 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».