Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Поповнення лав податківців

22.04.2021 -

Другий день поспіль податківці області поповнюють ряди державних службовців. Сьогодні в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі урочисто склала Присягу державного службовця Биченко Людмила Костянтинівна, яка стала переможцем за результатами конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» та призначена на посаду головного державного ревізора-інспектора територіального відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Новопризначений державний службовець присягнула вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати й охороняти права, свободи та законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.

Підписаний текст Присяги державного службовця є складовою особової справи державного службовця. Про складення Присяги державного службовця робиться запис у його трудовій книжці.

З метою надання консультацій, порад та роз'яснень з питань, пов'язаних з виконанням їх посадових обов'язків, якнайшвидшого здобуття професійних знань та практичних навичок для виконання обов’язків на займаній посаді, мінімізації процесу адаптації до умов роботи в органах ДПС, а також розкриття особистого потенціалу, за новою співробітницею закріплено наставника, досвідченого фахівця вищезазначеного відділу.

Колектив Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вітає колегу із призначенням на посаду та бажає натхнення під час виконання посадових обов'язків й успіхів у професійній діяльності.