Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податківці продовжують «деклараційні» виїзди до територіальних громад

22.04.2021 -

Фахівці Херсонської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують здійснювати виїзні зустрічі із мешканцями територіальних громад щодо декларування доходів, отриманих у 2020 році.

Цього разу спеціалісти податкової інспекції разом із заступником начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Сергієм Олефіренком завітали до с. Інженерне, яке входить до складу Зеленівського старостинського округу Херсонської міської територіальної громади. Староста округу Олег Кіцун також долучився до інформаційно – роз’яснювальної кампанії декларування громадян.

Під час заходу податківці розповіли про особливості цьогорічної деклараційної кампанії та електронні сервіси ДПС. Зокрема, Сергій Олефіренко звернув увагу на порядок заповнення декларації про майновий стан і доходи, терміни її подання та строки сплати податкових зобов’язань. Наголосив, що надання права на податкову знижку – це одна із преференцій, яку держава надає офіційно працевлаштованим громадянам.

Наприклад, громадяни, які у 2020 році сплачували кошти за навчання, проценти за іпотечним кредитом, страхові платежі за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення, послуги допоміжних репродуктивних технологій, переобладнання транспортного засобу та понесли низку інших витрат, мають право скористатися податковою знижкою. Для цього необхідно в цьому році подати до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації декларацію про майновий стан і доходи та копії документів, які підтверджують це право. Оригінали таких документів залишаються у громадянина і зберігаються ним протягом строку давності, встановленого ст. 102 Податкового кодексу України.

Окрім цього, присутніх на зустрічі ознайомили з можливостями сервісу «Електронний кабінет», проінформували про можливість проведення звірки та сплати до бюджету земельного податку, оренди земельних ділянок, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу, під час якого всі охочі мали можливість отримати консультації з питань податкового законодавства.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».