Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Легалізація зайнятості – вимога сьогодення

22.04.2021

Фахівці Верхньорогачицької ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед платників, спрямовану на покращення ситуації на ринку праці та зменшення кількості «трудових нелегалів». Одним із видів такої роботи є відвідування та дослідження об’єктів господарської діяльності.

Нещодавно, у складі робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, податківці взяли участь у рейді – обстеженні суб’єктів підприємницької діяльності на території смт Верхній Рогачик.

Під час індивідуального спілкування з підприємцями інспектори виявили чотирьох бізнесменів, які використовували працю неоформленого персоналу, та двох осіб, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. Порушникам роз’яснили наслідки неофіційного працевлаштування, порядок оформлення працівників оподаткування заробітної плати, сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а працівникам – наслідки отримання заробітної плати в «конверті».

Наразі всі порушення виправлені. У селищі додалось офіційних підприємців, а з найманими працівниками укладені трудові договори.

Підписуйтесь на сторінку ДПС України у Facebook та будьте в курсі податкових новацій!