Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Новокаховські податківці навчають відвідувачів ЦОП користуватися онлайн кабінетом

21.04.2021

Працівники Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приділяють велику увагу поліпшенню якості сервісу обслуговування платників, адже це має значний вплив на сумлінну сплату податків і зборів до бюджету.

Саме з цією метою та в рамках проведення кампанії декларування доходів – 2021 у Центрі обслуговування платників щодня проводяться тренінги з питань отримання практичних навичок користування Електронним кабінетом платника, правильності заповнення декларації про майновий стан і доходи та подання її в електронному вигляді. Спеціалісти ЦОП доступно роз’яснюють платникам податків про безліч можливостей, які надає зазначений сервіс, особливості подання звітності в електронному вигляді, а також знайомлять усіх охочих із нюансами отримання електронного цифрового підпису.

Віднедавна такі зустрічі стали постійними, оскільки спілкування з представниками малого бізнесу та громадянами міста дозволяє наочно продемонструвати роботу Електронного кабінету у смартфоні, планшеті чи за комп’ютером.

Під час проведення навчань посадовці також інформують новокаховчан про можливість спілкування з податковою службою за допомогою сервісу «InfoTax», пропонують підписатися на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в мережі Facebook.

Результатом таких тренінгів є переконання платників податків у зручності й ефективності використання е-сервісів та отримання практичних навичок роботи в «Електронному кабінеті».

Нагадаємо: у разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до служби підтримки за телефоном 0 800 501 007 (напрямок 0) або за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/help/.