Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Невдах Наталія Миколаївна

Заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі 4 ранг державного службовця

Народилась у 1974 році в м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Закінчила у 2003 році  Міжнародний університет бізнесу і права за спеціальністю «Облік і аудит».

Свою трудову діяльність в органах державної податкової служби розпочала у вересні 1995 року. Пройшла шлях від старшого державного податкового ревізора-інспектора державної податкової інспекції у м. Херсоні до начальника управління контрольно-перевірочної роботи державної податкової адміністрації у Херсонській області (1995 – 2005 рр.).

Протягом 2006 - 2012 років обіймала посади начальника відділу контрольно-перевірочної роботи, начальника управління податкового контролю юридичних осіб, заступника начальника державної податкової інспекції у м. Херсоні.

З квітня 2012 року по травень 2014 року працювала на посадах начальника відділу кадрового та організаційно-інформаційного забезпечення, начальника відділу внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області. З 28.05.2014 призначена на посаду заступника начальника ДПІ у м. Херсоні Головного управління Міндоходів у Херсонській області.

3 жовтня 2014 року призначена на посаду заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 10.05.2018 зараховано до штату на посаду заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

3 серпня 2019 року покладено виконання обов’язків начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

З жовтня 2019 року призначена на посаду заступника начальника Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Наказом Державної податкової служби України від 10.12.2020 року № 1295-о покладено виконання обов'язків начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 

Приймальня: (0552) 42-76-44

Електронна пошта: kherson.official@tax.gov.ua

До списку