Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

До уваги платників податків!

З 1 січня 2021 року введено в дію нові рахунки!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», з 01.01.2021 введено в дію нові рахунки для зарахування надходжень до державного і місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок).

Кошти, сплачені з 01.01.2021 на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та єдиного внеску не будуть зараховуватись, а повертатимуться як нез’ясовані надходження.


1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Херсонській області (діють з 01.01.2021)

2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Херсонській області (діють з 01.01.2021)

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Херсонській області

4. Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666, із змінами та доповненнями


Увага! Казначейство відкрило рахунки за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (далі - АР Крим та м. Севастополь) виключно для зарахування платежів із сплати боргів з місцевих податків та зборів, що виникли до дати початку тимчасової окупації.

1. Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету АР Крим

2. Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету м.Севастополь